9 dni do Świąt, masz już prezenty?

  • 15 grudnia 2015

Święta tuż tuż i zapewne większość z nas ma problem z prezentami. Sam wyścig po upominki jest jedną z najbardziej nieprzyjemnych i męczących rzeczy jakie trzeba przeżyć przed świętami. Stanie w kolejkach, głośna muzyka, tłumy, przepychanie się z innymi chętnymi itd. Grom Warszawa razem ze swoimi partnerami przygotowali listę, która powinna pomóc Wam wybrać dla bliskich najlepszy prezent.

Nowy model Polskiego Wąsawas

Polski Wąs to polska marka, która jest z Gromem już od jakiegoś czasu. Są autorami większości ubrań, które zawodnicy noszą przed, w trakcie i po treningu. To co cechuje Wąsa to przede wszystkim niewygórowane ceny i znakomita jakość odzieży. Właśnie wypuścili nowe, eleganckie modele bluz (nie takie wstrętne w renifery), którym warto się przyjrzeć, jeśli chcecie kupić komuś coś stylowego.

Link: www.polskiwas.pl

Cena: 139zł

Bezpieczeństwo ponad wszystkosisu

Zdecydowanie najlepszy ochraniacz na zęby jaki został wymyślony. SISU, bo tak nazywa się producent i sponsor Grom Warszawa to twórca na najbardziej zaawansowanego ochraniacza na zęby na świecie. Korzystają z niego najlepsi sportowcy, bo jest jedynym modelem, w którym można bez problemu oddychać, mówić i pić. Poza tym wygląda bardzo ciekawie i można go dowoli modyfikować – np. uzbroić go w kolory klubowe. Bezpośrednim przedstawicielem produktu jest sponsor Gromu: MeshWizard – specjalista od sprzętu sportowego i wiązania kijów.

Link: www.meshwizard.eu

Cena: 120zł

Zabaluj z Kolesiem!

Nasz „drinkowy” partner Koleś to producent lemoniady, której smak przypomina lata 90. Tajemnicza receptura nie jest słodka jak gumy turbo, ale jest tak samo klasyczna. Na stronie Kolesia można znaleźć bardzo fajne zestawy z dowozem na imprezę, więc Sylwester jest idealnym momentem na zamówienie specjalnej palety – z ekotorbą gratis!

Link: www.koles.eu

Cena: 144zł

Świąteczna kolacja?

Nic prostszego. Ten kto nie wie, że Grom przesiaduje zawsze w Klubokawiarni Jaś i Małgosia, chyba nigdy o tej drużynie nie słyszał. Odnowione miejsce, które przez chwilę zniknęło z mapy Warszawy to centrum kulturalne stolicy. Można napić się tam regionalnych piw, aromatycznej kawy, lub zjeść także coś wegetariańskiego. Organizują także imprezę sylwestrową – wypatrujcie na niej gromowych koszulek.

Link: www.klubjasimalgosia.pl

Cena: zależy od Was 😉

Na święta nie może nas nic boleć!10408160_637769336354955_8932336216470596254_n

GoFizjo to ekipa specjalistów, którzy każdego postawią na nogi. Jedynym warunkiem jest chęć wykonywania zaleconych ćwiczeń. Nie ważne czy jesteśmy sportowcami, czy mamy pracę siedzącą – ilość schorzeń się tylko zwiększa wraz z wiekiem i „zużyciem” organizmu. Warto wybrać się nawet na konsultacje by dowiedzieć się czego ciągle strzyka nas w krzyżu 😉

Link: www.facebook.com/gofizjo

Cena: zależy od zabiegu

Coś bezcennego

Możemy także w te święta podarować coś zupełnie unikatowego i bezcennego. Dzięki Fundacji Big Brothers & Big Sisters możecie podarować dzieciakom swoją wiedzę, czas, pasje i hobby. Wielcy Bracia i Siostry umożliwiają wszystkim chętnym prowadzenie mentoringu dla dzieci z wielodzietnych rodzin, w których opiekunowie nie mają dla nich czasu. Relacje jakie rozwijają się pomiędzy mentorem, a podopiecznym są bezcenne i wyjątkowe, a co najważniejsze – to nic nie kosztuje!

Link: www.bbbspoland.org

Cena: Bezcenne

Autor tekstu: Jakub Lipczik